Türkiye’de Sektöründe  Tek Nakliye Sigortası PFI’da.. Hem de nakliye size ait olsa bile…

PFI  ekibi olarak, satış, üretim ve satış sonrası servislerimizde mükemmeli hedefliyoruz. Bu bakış açısı ile üretim yaparken gösterdiğimiz özeni sizlere ulaştıracak nakliye sürecini de sigortalayarak, iş ortaklarımız için önemli bir değer yaratıyoruz.

Türkiye’de nakliye koşullarının durumu hepimiz tarafından bilinen bir gerçek. Her ne kadar lojistik sektöründeki gelişmeler mutluluk verici olsa da özellikle parsiyel yüklemelerde karşılaştığımız nakliye problemleri, büyük titizlikle ürettiğimiz ürünlerimiz değerini düşürüyor.

Nakliye sigortası hangi durumlarda fayda sağlıyor?

Nakliye sırasında gerçekleşebilecek olan kazaları ve hasarları garanti altına alan bu sistem, hem PFI hem de iş ortaklarını mali açıdan koruyor. Projelerimizde nakliye sorumluluğu ister müşterimize ait olsun isterse proje adres teslim olsun tarafımızca organize edilen tüm ürün çıkışlarımızı sigortalıyoruz. Bu sayede hasar gerçekleşirse tazminini sigorta şirketinden yaparak tekrardan kusursuz bir ürün hazırlama ve teslim etme fırsatını yakalamış oluyoruz.

Tek Şart: Teslimat sırasında kontrol ve tespit..

Sürecin eksiksiz yürütülebilmesi için, PFI ekibi olarak siz değerli iş ortaklarımızdan bir talebimiz olacak. Ürün teslim alma sürecinde farkettiğiniz  paket kusuru, ezik, vuruk, kırılma vs gibi hataları ve/veya irsaliye kontrolü ile  eksik malzeme, hatalı malzeme gibi konuları farkettiğinizde hemen ilgili satış danışmanımızla irtibata geçmenizi ve durumu bir tutanak  ile onaylatmanızı rica ediyoruz. Zira bu kontrollerin hepsini fabrikamızdan ürün çıkmadan biz yapıyoruz.

Sonuç: Kusursuz ürün, kusursuz teslimat..

PFI olarak tek amacımız iş ortaklarımıza kusursuz  hizmet verebilmek. Bu amaca ulaşırken sadece ürünümüzü değil, süreçlerimizi de geliştirmeye gayret ediyoruz. Çünkü, mükemmel sonuç için hem ürününüzün hem de hizmetinizin mükemmel olması gerekir.